Hizmetlerimiz

Nişanlık Dikimi

Nişanlık Dikimi

Hazır bir gece Nişanlık  mı yoksa özel dikim bir nişanlık mi daha doğru bir tercih olur? Her iki alternatifin artılarını ve eksilerini sizin için inceledik.

Özel dikim giysi size gerçekten uygun mu? Yoksa hazır bir giysinin üzerinizde nasıl durduğunu görüp severek mi almalısınız? Alternatifin de bazı avantajları ve dezavantajları var. Onlar neler mi?

Hazır Elbisenin Dezavantajları

Hazır kıyafetlerin en büyük dezavantajı ise, standart beden kalıplarına göre dikiliyor olmalarıdır. Siz 38 veya 40 beden giyiniyor olabilirsiniz fakat, aynı vücudu da giyinseler her kadının değişik beden özellikleri vardır. Geniş kalçalı ama ince belirli birine olan 38 beden bir giysi, yeniden 38 beden giyen fakat dikdörtgen beden hatlarına sahip birinde apayrı duracaktır. Beden tipinize göre giysi tercihiyle alakalı daha ayrıntılı bilgi almak için whatsapp destek hattımızı kullanabilirsiniz.

Özel Dikim Elbiselerin Avantajları

Özel dikim tuvaletlerin en büyük avantajı; sizin beden hatlarınıza göre dikiliyor olması ve herkeste görebileceğiniz değil de yalnızca size özel bir model olmasıdır. Hani hazır bir kıyafet görüp çok sever ama keşke şurası öyle değil de böyle olsaymış deriz ya... İşte özel dikim nişanlığınız için tüm hayalgücünüzü ve isteklerinizi ortaya dökebilirsiniz.

Özel dikim nişanlık seçiminiz durumunda işinde yıllarca tercübe kazanmış olan profesyonel ekibimiz sayesinde eşsiz ve rüya gibi nişanlığınızı yaratıyoruz. Bu üretim aşamasında sizleri asla göz ardı etmeyip, üretilen kısımları sürekli onayınıza sunuyoruz. Böylece sizleri sürekli aktif tutup daha ihtişamlı bir nişanlık ortaya çıkarıyoruz.. 

Avrupa Gelinlik olarak, tüm gelin adaylarımıza sonsuz hizmet edip mutluluğunuzu hayalleriniz ile süsleyip daha da arttırıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız ile asla şikayetçi olmayacağınız elbiselerinizi üretiyoruz.

Avrupa Gelinlik olarak dünyanın bir çok yerine gelinlik, kınalık , nişanlık üretimi yaparak ağlarımızı daha da genişletiyoruz.. Unutmayın ki; Mutluluğunuzu hayalleriniz ile süslüyoruz :)