Hizmetlerimiz

Gelinlik Dikimi

Gelinlik Dikimi

Çocukluğunuzdan beri prensesler gibi parıldayan muhteşem gelinlikleri hayal eden gelinlerden biri misiniz? Peki Hiç bir Özel Gelinlik dikimi hakkında düşündün mü?

      Hayatınızın en önemli günü, düğününüz için bir gelinlik ararken, kesinlikle hayalinizdeki gelinliğiniz için Avrupa Gelinlik'i seçmelisiniz!  “Neden?” Diye soruyorsunuz… aşağıda Sizler için hazırlamış olduğumuz özel gelinlik dikimi hakkında 10 etkileyici maddemizi hemen okuyun..

  • Avrupa Gelinlik, mağazalarda bulunan farklı ve montolaşmış sayısız tasarımının aksine, hiçbir zaman aynı olmayacak şekilde tam olarak Eşsiz bir özel tasarım sunar. Yani Hayal ediyorsunuz ve biz yaratıyoruz!

 

  • Biz Avrupa Gelinlik olarak özel dikim gelinliklerimizi makul fiyatlardan sunuyoruz, bu da düğün bütçenizi kırmayacak ve mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Kademe fiyatlandırmasını kullanıyoruz, böylece kendi benzersiz tasarımınıza dayanarak tam olarak hangi ayrıntıları / tarzı hayallerden yola çıkarak yaratıyoruz. Siz Müşterilerimizin fiyat anlayışımızı ve sürpriz ek maliyetler olmadan hayallerinizi giyip görebilmenizi istiyoruz. Ayrıca, tasarımdan ödün vermeden müşterilerimizin ideal bütçesi içinde de çalışıyoruz. Biz tasarımcılar olarak müşterilerimize ideal fiyat noktalarında kalmaları için öneride bulunuyoruz.

 

  • En özel işlemimiz, gerekirse sıfır ila minimum değişiklikle en iyi uyumu sağlamak için gelinliğinizi kendi kişisel ölçümlerinize uygun yapmaya odaklanıyoruz. Böylece hayal ettikleriniz, sürpriz hüzünlü sonlara vesile olmayıp mutluluğunuza bir kez daha mutluluk katacaktır.

 

  • En lüks detayları, En üstün kalite kumaşların üstünde  ve en lüks dantellerin üzerinde çalışarak hayallerinize kalite kokan ve ihtişamlı parıldayan gelinlikler tasarlıyoruz.

 

  • Avrupa Gelinlik, gelinlik sürecinizin başlangıcındaki istişarelerden ve eskizlerden hayalinizdeki elbisenin son rötüş ve teslimatına kadar kişiselleştirmek ve eşsizleştirmek için üstün çaba gösterdiğinden mutluluk duyarız. Avrupa Gelinlik olarak sayısız gelinle çalıştık ve her detayın, iletişimin ve teslimatın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Mutlak en iyi müşteri deneyiminizi sağlamak için çalışıyoruz! 

 

  • Özel Gelinliğiniz üretim aşaması boyunca geliştikçe, gelinliğinizi eşsiz bir tür yapmak için daha fazla tasarım seçeneği sunarak sizi güncel tutup tasarım aşamasına dahil etmekteyiz.

 

  • En önemlisi, tasarımcımız, moda tasarımı ve kumaş ve renk uzmanlığı konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimini, sizin tarzınıza uygun ve müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre vücut tipinize göre tasarlanan özel gelinliğinizi yaratmak için kullanır.

 

  • Unutulmaması gereken en önemli şeylerden biri, bir butikten bir gelinlik satın almak istediğinizde, ilave değişiklik maliyetlerinde ne kadar harcama yapacağınızı fark etmektir. Bu yüzden Özel gelinlik üretim sürecimiz daha eğlenceli ve ekonomik sizin için en doğru tercihtir! İstediğinizi tam olarak alıyorsunuz, tasarımcı fiyat işaretlerini ödemiyorsunuz, Çünkü Her şey özel ölçümleriniz için yapıldı ve en iyisi yapıldı, sadece sizin için!

 

  • Sürecimizle ilgili bir başka harika şey de, yerel bir müşteri olmanız gerekmiyor! Tasarım sürecinde iletişim kurmak için teknolojiyi kullanabilirsiniz, dünyanın her yerindeki müşterilerle çalışıyoruz. Hayalinizdeki Her şeyi hemen hemen yapılabilir ve endişesiz bir şekilde size sunuyoruz..

 

  • Ve Son maddemiz olarak Avrupa Gelinliği Tercih etmeniz sizin için kalitedir, Özgünlüktür, İhtişamdır, Eşsizliktir..

 

O zaman halen ne için bekliyorsunuz? Bugün bize ulaşın ve özel rüya gelinliğinizi oluşturmaya yönelik adımlara başlayın! Mutluluğunuza Kavuşun