Haberler / Blog

2019 En Beğenilen Kabarık Gelinlik Modelleri

2019 En Beğenilen Kabarık Gelinlik Modelleri
  • 11 - Mayıs - 2019

En özel gününde kendini masallarda anlatılan prensesler gibi hissetmek isteyenlerin tercihi olan kabarık gelinlik modelleri 2019 yılında da trendler arasında bulunuyor. Asırlardır gelin adaylarının rüyalarını süsleyen kabarık gelinliklere prenses benzetmesi yapılmasından dolayı prenses gelinlik modelleri de deniyor. Günümüzde kabarık gelinlikler çok kabarık, yarı kabarık ve az kabarık olmak üzere gelin adaylarını isteğine göre düzenlenebiliyor.

Rengarenk Kabarık Gelinlikler Ön Planda!

2019 kabarık gelinlik modelleri sadece beyaz tonlarında değil fildişi, ekru, ara ara bordo, pembe, kırık beyaz ve capucino gibi tonlarda da üretilebiliyor. 2019 yılında sadece beyaza takılıp kalmamak isteyenler için ekru ve fildişi tasarımlar öne çıkıyor. Hatta bazı markalar tarafından hazırlanan siyah beyaz gelinliklerde de kabarık modeller yerini alıyor.

Saten Sadeliği ile Kabaran Gelinlikler

‘’Kabarık bir gelinlik yeterince ihtişamlıdır.’’ diyenler için 2019 yılında saten gelinlikler sade- gösterişli seçenekler arasında yer alıyor. Son zamanlarda revaçta olan bu gelinlikler dantellerin, işlemelerin ve transparan detayların bir köşede kaldığı zarafeti sunuyor. Saten kabarık gelinlikler sırt kısmı transparan ve dantellerle işlenmiş bir şekilde ufak detaylarla da hareketlendirilebiliyor.

Kabarık Gelinlikler Dantelsiz Olmaz!

Kabarık gelinlik denince akla ilk gelen modellerin başında üzeri dantel işlemeli tasarımlar yer alıyor. Yaka bölgesinden gelinliğin bel kısımlarına kadar uzanan danteller gelinlerin zarif bir görüntü kazanmasını sağladığı gibi bel bölgesi kalın olan bayanlar tarafından da zayıf gösteren bir etki sağlıyor. Baştan sona dantel işlemeli kabarık gelinlik modelleri 2019 yılını süsleyen tasarımlardan olurken etek uçlarına iliştirilen dantel detaylarda farklı bir hava yansıtabiliyor. Son zamanlarda yarım kol ya da uzun kol detayları olan gelinliklerde şeffaf yumuşak tüllerin üzerine işlenmiş dantellerde harika görüntüsü ile gelin adaylarını cezbediyor.

Düşük Omuzlar Kabarık Gelinlikleri Şenlendiriyor!

2019 kabarık gelinlik modelleri straplez modellere meydan okurcasına düşük omuzlu tasarımlar ile kendini gösteriyor. Omuzlarda daha zarif bir görüntü sunan düşük omuzlar dantellerden, taşlarla hazırlanmış saçaklardan ve çiçek bezeli askılardan oluşabilmektedir. Ufak göğüslü bayanlar tarafından tercih edilecek olan düşük omuzlar straplez modellere eklemeler yapılarak da hazırlanabiliyor.

Çiçek Desenleri İle Baharı Yaşayın!

Yaz düğünü ya da bahar düğünü düşünenler için kabarık gelinliklerin üzerine işlenmiş çiçekler düğün ortamına da sıcacık bir hava yansıtacaktır. Kabarık gelinliklerin eteklerine ve gövde kısımlarına serpiştirilmiş çiçekler ile düğününüzde ihtişamı ve doğallığı yakalayabilirsiniz.

Daha Az Kabarık Daha Zayıf Hatlar

Kilolu olan gelin adaylarının çok kabarık modeller seçmesi boylarının kısa görünmesine ve daha kilolu gibi durmalarına neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına daha az kabarık modelleri de denemelisiniz. Ayrıca daha sade görünen modeller daha zarif görünmeyi sağlayacaktır. Uçuş uçuş tüylerin kullanıldığı kabarık modellerde üst kısımların hareketli, alt kısımların ise sade olması daha zarif ve şık duracaktır. Kilolarınızdan yakınıyorsanız kabarık gelinlik modellerinin her birini denemelisiniz.

Görkemli Kabarık Gelinlik Kuyrukları

2019 kabarık gelinlik modelleri uzun kuyrukları olan görkemli etek tasarımlarından oluştuğu gibi her yeri dantellerle işlenmiş kuyruklar ile gelinlikler adeta kraliyet düğünlerini anımsatıyor. Uzun duvaklarla da daha çarpıcı hale gelen kabarık gelinlikler simli ve parıltılı kumaşlar ile daha da albenili oluyor. Gelenekselleşmiş gelinlikler hayal edenler için kabarık gelinliklerin üzerindeki özel işlemeler ve brokar desenler saray havasını yansıtıyor. Ekru, fildişi, süt beyazı gibi renk tonlarında hazırlanan kabarık gelinliklerde kat kat fırfırlı etek detayları da daha hareketli bir gelinlik hayal edenlerin seçeneği oluyor.

Toptan gelinlikizmir gelinlikgelinlik modelleribindallı modellerihelen gelinlik modelleri