Haberler / Blog

2019 En Beğenilen Straplez Gelinlik Modelleri

2019 En Beğenilen Straplez Gelinlik Modelleri
  • 12 - Mayıs - 2019

Prenses yaka olarak da tabir edilen straplez gelinlik modelleri her sene olduğu gibi 2019 yılında da gelin adaylarının dikkatini çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Göğüs bölgesinde kalpli straplezlerin dikkat çektiği 2019 yılında derin dekolte detayları olan modellerde cesur gelinlerin tercihi oluyor. Genellikle balık kesim gelinliklerde daha bütünleyici bir detay olan straplez modeller, kabarık gelinliklerde de A kesim gelinliklerde de kullanılabiliyor. 2019 yılında straplez modellerin geri planda kaldığı ve askılı modellerin öne çıktığı hemen fark ediliyor ancak straplez gelinliklerde özel tasarımları ile pek çok askılı gelinlik modeline fark atabiliyor.

Kalp Straplez Modeller Beğeni Topluyor

Romantik görünmek ve cesur bir duruş sergilemek isteyen gelin adayları için ideal bir seçenek haline gelen kalp straplez modeller balık gelinliklerle bir araya getirilebiliyor. Balık kesim gelinliklerde daha derin bir kalp tasarımı dikkat çekerken kabarık gelinliklerde dekoltesiz kalp tasarımlar kullanılıyor. Ufak göğüslü gelin adayları tarafından tercih edilebilecek olan kalp straplez modeller göğüslerin daha büyük görünmesine yardımcı oluyor. 2019 straplez gelinlik modelleri omuzların da ortaya çıkmasını sağlayan detaylardan oluşuyor. Kalp straplez tasarımlarda omuzları ufak olan gelinler tarafından tercih edilebilecek modellerden olduğu gibi boğaz ve gerdan bölgesinin daha dolgun görünmesini de sağlıyor.

Transparan Straplez Modeller

Straplez gelinliklerde kalpli modeller transparan detaylar ile daha da çekici hale getiriliyor. 2019 yılında yaz mevsimine doğru transparan straplez tasarımlar hazırlayan pek çok marka şeffaf tüllerden hazırlanmış gelinlikler ile yürek hoplatacağa benziyor. Transparan straplez modellerde göğüs kısımları taşlarla ve ya dantel detayları ile kapatılırken etek kısmına kadar olan kısım ise transparanlığı daha çok yansıtıyor. Romantik, tutkulu ve sıra dışı görünmek isteyen bir gelinseniz bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Taş İşlemeleri İle Göz Kamaştıran Detaylar

Straplez gelinlikler genel olarak dikkat çekici bir tasarıma sahip olmanın yanında göğüs bölgesinin daha sık vurgulandığı modeller sunuyor. 2019 straplez gelinlik modelleri incelendiğinde büyük bir kısmında taş işlemelerinin hakim olduğu gelinlikler görebileceğiniz gibi parlak taşların büyüleyici dünyasında da kendinizi kaybedebilirsiniz. Kalpli straplez modellerde minik taşların yanında inci tanelerinin kullanıldığı tasarımlar ile adeta bir prensese dönebileceğiniz gibi taş işlemelerinin etek ve bel kısmına saçıldığı tasarımları da tercih edebilirsiniz.

Dantellerle Straplez Modeller Harika!

Sadece dantellerle hazırlanmış harika straplez gelinlik modelleri ile zarafeti doruk noktalarda yaşayabilirsiniz. Dantel bezeli göğüs bölgeleri ile hazırlanmış gelinliklerde bel kısmına hatta eteklere kadar giden danteller ile göz kamaştırıcı bir hal alabilirsiniz. 2019 straplez gelinlik modelleri tercih edecekseniz kesinlikle dantellerle şaha kalkmış modellerden faydalanmalısınız. Aplikelerle ve mini üç boyutlu çiçeklerle daha da gösterişli hale gelen straplez gelinlikler yaz aylarında seçilebilecek tasarımlar arasında bulunuyor.

Straplez Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Straplez gelinlik modellerinde vücut hatlarınız ile uyumlu kesimler tercih etmelisiniz. Göğüs bölgeniz ufak ise straplez modeller kullanabilirsiniz. Romantik bir görüntü elde etmek istiyorsanız düz straplez yaka modeller tercih etmelisiniz. Ancak gelinliğim biraz şaşalı olsun diye düşünüyorsanız kalp straplez yakalı modelleri tercih etmelisiniz. Son yıllarda straplez yaka tercih etmek isteyen gelinlerin korkulu rüyası haline gelen straplezin düşme durumunu önlemek için hayali straplez modeller üretiliyor. Kayık yaka gibi duran şeffaf tülle birlikte straplez kesimin kendini belli ettiği tasarımlar tam da bu gelin adayları için. Zayıf vücut hatları olan ve göğüs genişliği ile bel genişliği hemen hemen aynı olan gelin adayları için straplez modeller doğru seçim olacak.

Toptan gelinlikizmir gelinlikgelinlik modelleribindallı modellerihelen gelinlik modelleri