Haberler / Blog

Hangi Gelinlik Bana Uygun?

Hangi Gelinlik Bana Uygun?
  • 17 - Nisan - 2019

Gelinlik seçiminize gelince, aradığınız gelinlik tarzını bilmek önemlidir. Bu makalemiz size hangi tarzın kişiliğinize uygun olduğunu bulmanıza yardımcı olacak gelinlikler için en popüler üç tema hakkında bilgi verecek. Ayrıca, elbisenizi tarzınıza daha da eşsiz kılmak için gelinlik değişikliklerini nasıl kullanabileceğinize dair ipuçları da vereceğiz!

  • Masal Prenses Gelinlikler

Bu elbise türü, düğün gününde her zaman bir prenses olmayı hayal eden özellikle romantik tip içindir. Masal elbisesi teması, çocukluk hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekle ilgili, eskiden çizdiğiniz ve küçük bir kız gibi takıyormuş gibi yaptığınız elbiseleri gerçekte göreceksiniz. Orada, genellikle hacimli bir balo elbisesiyle ya da bazen daha sade A-line ile seçim yapabileceğiniz her türlü prenses elbisesi var. Pırıltılar ile süslenmiş veya dantelle dağılmış olabilirler, veya düz satın alıp kişiselleştirebilirsiniz! 

  • Bohem Gelinlikler

Geleneksel bir düğün tarzı sizi korkutuyorsa, o zaman bir bohem gelin olabilirsiniz. Bir bohem düğünü, özel gününüze yönelik rahat, kaygısız bir tutum yolunda çok daha aşağı giden geleneksel olmayan bir kutlamadır. Boho gelinlik için, elbise boyunca uzun, akıcı malzemeler, boncuklar ve takılarla ilginç bir stil kullanılmıştır. Bohem gelinler temayı kucaklayabilir ve elbiseyi istedikleri yönde alabilirler. Gelinlik tadilatı, stilinizi tamamen değiştirmek için bazı vurgular ekleyerek, basit saten elbisenizi bohemlere tam olarak yaklaştırabilir.

  • Vintage Gelinlikler

Düğün kıyafetleri, eski moda zarafeti modern bir tarz anlayışı ile birleştirmektir. Vücudunuzun üzerine zemine çarpan bir boncuk elbisesi ya da şık bir saten elbise giyerek onlardan geçmişten ilham alın. Vintage teması, geçmişin modasını seven ve klasik tarzı olan zamansız bir düğün isteyen gelin içindir. Yepyeni bir elbise almak istediğiniz şey değilse, bir akrabanızın eski elbisesini yenileyebilir ve size ve istediğiniz stile tam olarak uyacak gelinlik değişikliklerini yapabilirsiniz.

 

İdeal gelinlik tarzınızı zaten buldunuz, ancak bir değişiklik uzmanına mı ihtiyacınız var? Hemen Avrupa Gelinlik ile temasa geçin ve elbiseniz üzerinde gerekli değişiklikler ve masrafların maliyeti konusunda size tavsiyelerde bulunmak için sürekli sizlere kapımız açıktır :)

Toptan gelinlikizmir gelinlikgelinlik modelleribindallı modellerihelen gelinlik modelleri